SIBERA SYSTEM s.r.o., výstavba a rekonstrukce sportovišť, sportovní stavby: 70. let tradice
3 ČS patenty

3 ČS patenty

První sportovní areál postavil Sibera již v roce 1950 v Houštce.

Byla to legendární škvárová atletická dráha, na které bylo překonáno 17 světových rekordů za „zlatých časů“ Emila Zátopka a téměř 200 československých rekordů.

Atletická dráha byla postavena originální metodou – litá atletická dráha, za kterou byl Siberovi st. v roce 1961 udělen ČS. patent.

V témže roce je Siberovi st. udělen další ČS. patent, a to pro výstavbu antukových povrchů – patentní deska, jedinečná technologie zpracování antukového podkladu s obrovskou „sací“ schopností.

3 ČS patenty
3 ČS patenty
3 ČS patenty
3 ČS patenty

V průběhu let byly firmě SIBERA SYSTEM ® uděleny tři ČS. patenty pro výstavbu sportovišť.

Za dobu historie firmy bylo postaveno podle vlastních ČS patentů přes 300 škvárových atletických drah, více než 1500 antukových kurtů, přes 130 fotbalových hřišť, přes 110 tenisových kurtů a víceúčelových hřišť s povrchem umělý trávník.

V současné době se zabýváme kompletní výstavbou a rekonstrukcí všech venkovních a halových sportovních ploch, kde dáváme především veliký důraz na kvalitu zpracování a tím vám poskytujeme vysokou garanci kvality, vycházející z mnohaletých zkušeností.

Naše firma staví a rekonstruuje sportoviště především na území České republiky a Slovenska, od roku 2008 také provozuje tenisové areály.

webdesign: © FOTO-GRAFIKA
HTML, CSS:© online4U