SIBERA SYSTEM s.r.o., výstavba a rekonstrukce sportovišť, sportovní stavby: Antukové kurty s technologií - PATENTNÍ DESKA ®
Záruka kvalityAntuka pro Davis Cup CZE - GER

Antuka a antukové povrchy od firmy SIBERA SYSTEM ® patří mezi nejuznávanější sportovní povrchy, dle osobních zkušeností sportovních odborníků a vrcholových sportovců, prověřené na světových akcích.

Výstavbu každého antukového kurtu přizpůsobujeme individuálním požadavkům. V kompletní dodávce si můžete vybrat z vybavení sportoviště oplocením, osvětlením a z vybavení pro provoz a údržbu.

Tenisové kurty, antuka - patentní deska
Záruka kvalityAntukové kurty v Tinjinu (Čína)

Záruka kvalityAntuka v Kremenčuku (Ukraina)

Záruka kvalityAntukové kurty v Talinu (Estonsko)

Antukové kurty s patentovanou technologií - PATENTNÍ DESKA ®

Originální způsob výstavby antukových kurtů, který splňuje nejnáročnější kritéria pro profesionální tenis.

Patentní deska je založena na speciální směsi škváry a cihlářské hlíny, která se ručně rozprostírá a zpracovává podobně jako beton.

Celý systém výstavby antukové desky je založen na přesné ruční práci, která je neustále kontrolovaná křížovou nivelací, aby byl zajištěn trvalý odtok srážkové vody. Na ručně vyrovnané a řádně zhutněné podkladní vrstvy se za mokra pokládá patentní deska, na kterou se postupným milimetrovým vrstvičkováním natahuje antuka.

Antukový tenisový kurt spatentní deskou SIBERASYSTEM je ihned po dokončení výstavby připraven k okamžitému provozu.

Antuka s technologií PATENTNÍ DESKA® Vyniká absolutní rovinatostí hrací plochy, soudržností antukového krytu a obrovskou sací schopností i spotřebou antuky.

Milovníkům antuky všech kategorií nabízí antuka PATENTNÍ DESKA® vynikající herní pohodu na pevném a elastickém antukovém povrchu.

Záruka kvalityantukové kurty Praha Štvanice

Záruka kvalityantukové kurty TK Prostějov

Záruka kvalityantukové kurty TK Sparta Praha

webdesign: © FOTO-GRAFIKA