SIBERA SYSTEM s.r.o., výstavba a rekonstrukce sportovišť, sportovní stavby: Umělá tráva pro fotbalová hřiště
Umělá tráva pro tenisové dvorce

Soccer Grass TD 60 FIFA

Soccer Grass TD 60 je umělý trávník pro fotbal - 3.generace. Jde o polyuretanový materiál s rovným netřepivým monofilním vlasem. Spoje se podlepují polyuretanovými páskami a spojují polyuretanovými, hydroizolačními a mrazuvzdornými lepidly.Travní vlas dosahuje délky 60 mm, do kterého se vsypává křemičitý písek 18 kg/m2 a gumygranulát 12 kg/m2 . Lajny se vřezávají speciálními dvojitými noži v barvě bílé,nebo žluté ze stejného materiálu umělé trávy.Celková tloušťka vsypaného materiálu činí celkem 3 cm. Jde o nejnovější variantu těchto povrchů III.generace, které již téměř dosahují srovnatelnou pružnost jako u přírodního trávníku (57-60%).

Tento sportovní povrch je nejkvalitnějším povrchem v obchodní síti v České republice,ale i v celé Evropě. Prošel vývojem ve SRN,který zjistil,že jednostéblová polypropylenová travní stébla se netřepí a tím se zvyšuje skluznost, snižuje úrazovost a zvyšuje životnost.

Umělá tráva pro fotbalová hřiště
Umělá tráva pro tenisové dvorce

MACH PS 50

Mach PS 50 je umělý trávník pro fotbal - 3.generace. Jde o polyuretanový materiál s třepivým vlasem. Spoje se podlepují polyuretanovými páskami a spojují polyuretanovými,hydroizolačními a mrazuvzdornými lepidly. Travní vlas dosahuje délky 50 mm, do kterého se vsypává křemičitý písek 18 kg/m2 a gumygranulát 12 kg/m2. Lajny se vřezávají speciálními dvojitými noži v barvě bílé,nebo žluté ze stejného materiálu umělé trávy. Celková tloušťka vsypaného materiálu činí celkem 3 cm. Jde o variantu těchto povrchů III.generace, které již téměř dosahují srovnatelnou pružnost jako u přírodního trávníku.

Umělá tráva pro tenisové dvorce

MONOSLIDE 2050

MONOSLIDE 2050 je umělý trávník pro fotbal - 3 generace. Materiál trávníku je ze speciálních kopolymerových vláken o délce 50 mm vyplněných křemitým pískem s oválným zrnem a gumovým granulátem.

Technická data:

- materiál speciální kopolymer THIOLON
- vysoce odolný proti vlivu počasí a UV záření
- délka vláken 50 mm, extrudované monosvazky bez fibrilování
- barva přírodní zelená, lajnování žluté nebo bílé
- šířka pásu 4,0 m
- výplň ve dvou vrstvách: spodní - praný a sušený křemitý písek oválného zrna velikosti 0,3 - 0,8 mm, množství cca 25 kg/m2 horní - SBR - gumový granulát 0,5 - 1,5 mm, množství cca 8 kg / m2
- hmotnost 2,15 g/m2
- nosná vrstva SBR Latex, cca 1 000 g/m2
- počet vláken cca 12 600 /m2

Umělá tráva pro tenisové dvorce

MEGAGRASS 2050

MEGAGRASS 2050 je umělý trávník pro fotbal - 3 generace. Materiál trávníku je ze speciálních kopolymerových vláken o délce 50 mm vyplněných křemitým pískem s oválným zrnem a gumovým granulátem.

Technická data:

- materiál speciální kopolymer THIOLON extrudovaný a texturovaný
- vysoce odolný proti vlivu počasí a UV záření
- délka vláken 50 mm, extrudované monosvazky cca 1,2 mm široké
- barva přírodní zelená, lajnování žluté nebo bílé
- šířka pásu 4,0 m
- výplň ve dvou vrstvách - celkem cca 23 kg/m2, z toho ve spodní vrstvě je praný a sušený křemitý písek oválného zrna velikosti 0,3 - 0,8 mm a v horní vrstvě - SBR gumový granulát 0,5 - 1,5 mm
- hmotnost 2,15 g/m2
- nosná vrstva SBR Latex, cca 1 000 g/m2
- počet vláken cca 10 000 / m2

webdesign, SEO: © FOTO-GRAFIKA
HTML, CSS